Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla

Keratin Şampuan Seleccion Naturel 1000 Ml

Seleccion

59,00 TL 39,90 TL KDV Dahil

%32 İndirim

Seleccion Keratin Paraben Ve Tuz İçermeyen Şampuan 1000 Ml

KERATİN BAKIM GÜÇLENDİRİCİ & ONARICI BAKIM ŞAMPUAN
Keratin saçın yapısını oluşturan bir tür proteindir. Saçın kalitesini, taşıma gücünü,
güneş, soğuk, sıcak gibi doğal travmalara ve kuaförlük hizmetlerine dayanma gücünü artırır. Saçların uçlardan çatallanmasını engeller.
Seleccion Nature] Keratin Şampuan, aşırı işlem görmüş, kuru ve güçsüz saçlar için, kUWetlendiren, kırılma engelleyici bakım sağlar. Saçların canlı, sağlıklı görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Bileşimindeki etkenler sayesinde saç tellerini neme doyurur. Saça ışıl ışıl bir görünüm kazandırır. PARABEN ve TUZ İçermez.
KULLANIMI:
Bir miktar Seleccion Naturel Keratin şampuanı saçlarınıza uyguladıktan sonra durulayınız. Tekrar bir miktar şampuanı saçlarınıza uygulayınız ve hafif masaj hareketleri ile şampuanın saç diplerine temas etmesini sağlayınız. 1-2 dk. ürünÜ saçlarınızda beklettikten sonra saçlarınızı iyice durulayınız. Saçlarınızın tamamen arındığından emin olunuz. Arınmış saçlarınızın bakımını Seleccion Naturel Badem Yağlı Bakım kremi ile tamamlamanız tavsiye edilir.
UYARILAR :
Yalnızca haricen kullanım içindir. Göze temas ettirilmemelidir. Temas halinde gözlerinizi bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Güneş Işınlarına direkt maruz bırakmayınız.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.