Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Sepete Git

Piz Buin Islak Cilde Uygulanabilen Güneş Spreyi SPF 30

Piz Buin

69,90 TL 34,90 TL KDV Dahil

%50 İndirim

Wet Skin Transparent Sun Spray

FAYDALAR

PIZ BUIN®'den doğrudan ıslak ve kuru cilde uygulanabilecek ilk güneş koruması serisi PIZ BUIN WET SKIN®.

Islak cilde uygulandığında, normal transparan güneş spreyleri beyazlaşarak ciltten kayabilir ve koruma seviyeleri azalabilir. 

wetskin_spray.jpg

Normal transparan güneş spreyi

wetskin_spray.jpg

PIZ BUIN WET SKIN® Transparan 
Islak Cilde Uygulanabilen Güneş Spreyi

 

PIZ BUIN WET SKIN® Transparan Islak Cilde Uygulanabilen Güneş Spreyi farklıdır. Sıradan transparan güneş koruyucular, ıslak cilde uygulandığında su ile karışarak koruma seviyesinden ödün verebilirler, PIZ BUIN WET SKIN® Hem Islak Hem de Kuru Cilde Uygulanabilen Transparan Güneş Spreyi, suyu aşarak cilt tarafından anında emilir.

Formül cildi nemlendirerek, siz güneşin keyfini çıkarırken cildinizin kurumamasını sağlar.

PIZ BUIN WET SKIN® Transparan Islak Cilde Uygulanabilen Güneş Spreyi yağsızdır, kolayca uygulanır ve suya karşı ekstra dayanıklıdır. 

PIZ BUIN WET SKIN® Transparan Islak Cilde Uygulanabilen Güneş Spreyi ıslak veya kuru cilde uygulanabilir

TALİMATLAR

Güneşe çıkmadan önce cildinize eşit ve bol miktarda uygulayınız. Yeterli miktarda uygulanmazsa koruma düzeyi önemli oranda azalacaktır. Özellikle terledikten, yüzdükten veya kurulandıktan sonra sıklıkla yeniden uygulayınız. Öğle saatlerinde güneşten kaçınınız ve güneş koruyucunuzu uygulamış olsanız bile güneşte çok uzun süre kalmayınız. Bebekleri ve küçük çocukları güneşe direkt olarak maruz bırakmayınız. YANICIDIR. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edin. Yüksek ısıdan, sıcak yüzeylerden, kıvılcımlardan, alevlerden ve diğer yanıcı maddelerden uzak tutunuz. Sigaradan koruyunuz.

 • İÇERİKLER ve TEKNOLOJİLER_
  • GELİŞMİŞ UVA/UVB GÜNEŞ FİLTRESİ SİSTEMİ

   Uzman bir güneş bakım markası olarak, siz güneşin tadını çıkarırken doğru bronzluk ve korunma dengesini sunmak için yenilikçi teknolojiler kullanıyoruz.

   Gelişmiş UVA/UVB güneş filtresi sistemlerimizin her biri, PIZ BUIN® tarafından geliştirilmiş güçlü birer güneş koruma teknolojisidir. Bu teknolojiler, sundukları ışık etkisi ile değişmeyen etkili ve geniş sprektrumlu UVA ve UVB koruması ile, PIZ BUIN® ürünlerinin Avrupa Komisyonunun güneş koruma ürünlerine ilişkin en güncel tavsiyelerine uygun olmasını sağlar.

   Gelişmiş tüm UVA/UVB güneş filtresi sistemlerimiz UVA ve UVB ışınlarından korunmaya yardımcı olur.

   UVB ışınları, diğer adıyla “yakıcı ışınlar”, cilt yüzeyine zarar verirler ve güneş yanıklarının birincil nedenidirler.

   UVA ışınları, diğer adıyla “yaşlandırıcı ışınlar” ise, cildin daha derin tabakalarına nüfuz ederek, kolajene ve elastine zarar verirler ve bu da erken yaşlanmaya ve kansere neden olabilir.

   Gelişmiş UVA/UVB güneş filtresi sistemleri, UVA ışınlarının ciddi etkilerine karşı korumanın yanı sıra, cildinizi güneşe ve güneşin uzun vadeli zararlarına karşı korumaya yardımcı olacak UVA ve UVB filtreleri içerir.  Ürünlerimiz, UVA/UVB spektrumunun çoğuna karşı etki göstererek, cildiniz için geniş kapsamlı bir koruma sağlar. 

  • E VİTAMİNİ

   E Vitamini, cilt hücrelerine zarar vererek* erken yaşlanmaya neden olan serbest radikallere karşı korunmaya yardımcı olan güçlü ve doğal bir antioksidandır.

   *In vitro

  • WET SKIN TEKNOLOJİSİ

   Wet Skin, korumadan ödün vermeden doğrudan ıslak cilde uygulanabilen yenilikçi bir teknoloji.  . 

   Wet Skin Teknolojisi ne işe yarar?  

   Islak cilt tarafından emilir: 
   Sıradan transparan güneş koruyuculara göre PIZ BUIN® Wet Skin™ Transparan Güneş Spreyi cilt üzerindeki su ile karışmaz, aksine cilt tarafından emilir.  UV filtreleri, yağ ve alkol arasındaki “altın oran” sayesinde formül ve su damlacıkları arasında bir seperasyon oluşturmaktadır.  

   Islak ciltte daha iyi uygulama ve daha iyi tutunma:
   Polyester, reçine ve silikon karışımı ıslak ciltte soyulmayı önler ve uygulamayı kolaylaştırır. 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler
%52
Garnier Ambre Solaire
Garnier Ambre Solaire BB Krem Koruyucu SPF 50
83,90 TL 40,00 TL