Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Sepete Git

Piz Buin Tan & Protect Bronzlaşmayı Hızlandırıcı Sprey Yağ SPF 15

Piz Buin

42,90 TL 28,30 TL KDV Dahil

%34 İndirim

Tan Accelerating Oil Spray

Bronzlaşmayı hızlandırıcı sprey yağ, hızla ve güvenle harika bir bronzluğa kavuşmanıza yardımcı olur ve bu yaz güneşin altında geçirdiğiniz her andan faydalanmanızı sağlar.  Klasik bronzlaştırıcı yağlar ile de harika bir bronzluk elde edebilirsiniz, ancak bunlar ya hiç koruma sağlamaz ya da çok az koruma sağlar. Yüksek SPF’li güneş kremleri ise, aradığınız renge ulaşmak için çok uzun süre beklemenizi gerektirebilir.  Peki, hem cildinizi koruyup hem de o mükemmel, doğal bronzluğa daha hızlı nasıl kavuşabilirsiniz? 

İhtiyacınız olan tek şey PIZ BUIN® BRONZLAŞMA&KORUMA Bronzlaşmayı Hızlandırıcı Sprey Yağ.  Hızla emilen, yağlı his bırakmayan, kolay uygulanan bu yağ, cildin doğal bronzlaşma sürecini* hızlandıran yenilikçi bir bileşen olan Melitan™ ile etkili UVA ve UVB korumasını bir araya getiriyor. Hızla emilen yağ cildi besleyerek, pürüzsüz ve parlak yapar. PIZ BUIN® BRONZLAŞMA&KORUMA Bronzlaşmayı Hızlandırıcı Sprey Yağ. Daha hızlı, daha güzel ve güvenli bir bronzluk!

PIZ BUIN® BRONZLAŞMA & KORUMA Bronzlaşmayı Hızlandırıcı Sprey Yağ tere ve suya karşı dayanıklıdır..

PIZ BUIN® BRONZLAŞMA & KORUMA Bronzlaşmayı Hızlandırıcı Sprey Yağ tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Ürünü kullananlara bronzluk hızlandırıcı yağ sprey hakkında ne düşündüklerini sorduk: Dört haftalık test sürecinden sonra...

Ürünü Kullananların  %80 ’i**

 • Doğal bronzluğun arttığını söyledi

Ürünü Kullananların  %84 ’ü** :

 • Parlak ve güzel bir cilde kavuştuklarını belirtti

Ürünü Kullananların  %97 **’si ise

 • Ürünün etkili güneş koruması sunduğunu ifade etti

TALİMATLAR

Güneşe çıkmadan önce cildinize eşit ve bol miktarda uygulayınız. Yeterli miktarda uygulanmazsa koruma düzeyi önemli oranda azalacaktır. Özellikle terledikten, yüzdükten veya kurulandıktan sonra sıklıkla yeniden uygulayınız. Öğle saatlerinde güneşten kaçınınız ve güneş koruyucunuzu uygulamış olsanız bile güneşte çok uzun süre kalmayınız. Bebekleri ve küçük çocukları güneşe direkt olarak maruz bırakmayınız. Yüze direkt olarak sıkmayınız. Önce elinize sıkıp sonra yüzünüze uygulayınız. Göze temasından kaçınınız.

*In vitro test

 

**89 gönüllü üzerinde, günde en azbir kez olmak üzere 4 haftalık uygulamada SPF 30 Sprey ile elde edilen özdeğerlendirme sonuçları.

 • İÇERİKLER ve TEKNOLOJİLER_
  • GELİŞMİŞ UVA/UVB GÜNEŞ FİLTRESİ SİSTEMİ

   Uzman bir güneş bakım markası olarak, siz güneşin tadını çıkarırken doğru bronzluk ve korunma dengesini sunmak için yenilikçi teknolojiler kullanıyoruz.

   Gelişmiş UVA/UVB güneş filtresi sistemlerimizin her biri, PIZ BUIN® tarafından geliştirilmiş güçlü birer güneş koruma teknolojisidir. Bu teknolojiler, sundukları ışık etkisi ile değişmeyen etkili ve geniş sprektrumlu UVA ve UVB koruması ile, PIZ BUIN® ürünlerinin Avrupa Komisyonunun güneş koruma ürünlerine ilişkin en güncel tavsiyelerine uygun olmasını sağlar.

   Gelişmiş tüm UVA/UVB güneş filtresi sistemlerimiz UVA ve UVB ışınlarından korunmaya yardımcı olur.

   UVB ışınları, diğer adıyla “yakıcı ışınlar”, cilt yüzeyine zarar verirler ve güneş yanıklarının birincil nedenidirler.

   UVA ışınları, diğer adıyla “yaşlandırıcı ışınlar” ise, cildin daha derin tabakalarına nüfuz ederek, kolajene ve elastine zarar verirler ve bu da erken yaşlanmaya ve kansere neden olabilir.

   Gelişmiş UVA/UVB güneş filtresi sistemleri, UVA ışınlarının ciddi etkilerine karşı korumanın yanı sıra, cildinizi güneşe ve güneşin uzun vadeli zararlarına karşı korumaya yardımcı olacak UVA ve UVB filtreleri içerir.  Ürünlerimiz, UVA/UVB spektrumunun çoğuna karşı etki göstererek, cildiniz için geniş kapsamlı bir koruma sağlar. 

  • E VİTAMİNİ

   E Vitamini, cilt hücrelerine zarar vererek* erken yaşlanmaya neden olan serbest radikallere karşı korunmaya yardımcı olan güçlü ve doğal bir antioksidandır.

   *In vitro

  • Illumitone™

   Illumitone™ ın doğal bronzlaşma sürecine etki ettiği kanıtlanmıştır.  Bu madde, vücudun doğal bronzlaştırıcı pigmentlerinin (melanin) üretimini artırır*. Illumitone™} giysilerde, mayolarda ve havlularda leke bırakmaz.

   * Sprey, In vitro test

    

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler